آشنايي با جك پاركينگي واكرا
برای مشاهده گالری روی تصویر کلیک کنید
  • آشنايي با جك پاركينگي واكرا

  • قیمت :

جک واکرا محصولی تولید ایران با تکنولوژی روز ایتالیا و طراحی خاص و منحصر به فرد از چند سال قبل شروع به فعالیت کرده است.

گروه مهندسی کیان نمایندگی محصولات واکرا در شرق کشور را به عهده دارد.

كاتالوگ و مشخصات جك واكرا در لينك زير قرار گرفته است.

https://vakera.ir/Vakera-catalogue.pdf


جك واكرالراليتوvakeraجك پاركينگ واكرانمایندگی جک واکرا مشهدنمایندگی جک واکرا در استان خراسانkiyangroup@

شرکت واکرا با توجه به ویژگی آب و هوای ایران و تکنولوژی روز ایتالیا این جک ها را تولید و با دو سال گارانتی واقعی ارائه کرده است

مرکز فرمان این جک به نوعی طراحی و ساخته شده که با برق ایران به راحتی کار کند و بر روی انواع درب ها قابل نصب باشد و کم مصرف و بی صدا کار کند

از مزيت هاي جك قابلیت نصب بر روی درب تک لنگه و دو لنگه پر تردد ، مجهز به نمایشگر و امکان برنامه ریزی اتوماتیک امکان ، امکان نصب آسان و سریع و مجهز به کلید قفل خلاص کن و ایمنی بالا در مقابل سرقت ميباشد.

 

قطعات با کیفیت درب اتوماتیک

یک درب اتوماتیک یا جک پارکینگ یک سیستم مهم و با کیفیتی است که به علت اینکه در ساختمان های دارای جمعیت زیاد و یا پرتردد ، شما مجبور به استفاده زیاد در جک پارکینگ هستید.

کیفیت قطعات و کارکرد صحیح هر یک از قطعات بسیار مهم است.

یک جک پارکینگ در زمان طراحی و تولید باید طبق اصول و  استانداردهای جهانی و با توجه شرایط محیطی تولید شود.

به طور کلی اگر بخواهیم جک پارکینگ را تقسیم بندی کنیم ، به دو قسمت الکتریکی و مکانیکی قابل تقسیم بندی می باشد.

کارکرد این دو قسمت در کنار یکدیگر باعث دوام و کارایی جک پارکینگ است.

در گروه واکرا با توجه به اینکه جک پارکینگ با استانداردهای کشور ایتالیا و با توجه به آب و هوای ایران بومی سازی شده است ، شما بهترین محصول را خواهید داشت و علاوه بر آن به علت اینکه شما در زمان در خرید جک های واکرا بسته ای کامل از تجهیزات را در اختیار می گیرید ، اگر به درستی و توسط نیروی فنی جک واکرا را نصب کنید.

دیگر نگران عملکرد و کارکرد جک های واکرا نخواهید بود.

نکات انتخاب بهترین جک پارکینگ

در این مقاله سعی داریم شما را با نکات مهم در مورد بهترین جک پارکینگ بیشتر آشنا کنیم تا بتوانید مناسب ترین جک اتوماتیک را برای پارکینگ خود انتخاب کنید.

عوامل یا نکات بسیاری در کیفیت و طول عمر یک جک پارکینگ تاثیر گذار است ، اگر بخواهیم این نکات را بصورت خلاصه وار ارائه کنیم ، عوامل تاثیر گذار بر کیفیت جک پارکینگ به مراحل طراحی ، تولید ، کارشناسی و نصب تقسیم می شود.

طراحی اصولی

یک جک پارکینگ خوب باید طبق استانداردهای جهانی و با توجه به شرایط محیطی طراحی شود.

کاری که گروه تولید واکرا انجام داده این است که تکنولوژی روز کشور ایتالیا را با توجه به شرایط و استانداردهای ایران بومی سازی کرده و محصولی با کیفیت را طراحی کرده.

تولید جک اتوماتیک

مرحله تولید پس از طراحی اصولی قرار دارد ، استفاده از بهترین قطعات و نیروی حرفه ای و کارآزموده برای تولید جک پارکینگ با بالاترین کیفیت و استاندار اهمیت دارد.

کارشناسی

شاید بسیاری بر این باورند که جک پارکینگ خوب خرید کار راحتی است و فقط نیاز است به یک فروشگاه خوب مراجعه و یک جک با برند معروف را تهیه کنند.

اما این باور اشتباه است شما باید بهترین جک را با توجه به وزن ، نحوه باز شدن ، قرار گرفتن درب و بسیاری از نکات دیگر تهیه کنید

نصب اصولی جک اتوماتیک

پس از کارشناسی و انتخاب جک ، نصب اصولی با نیروی فنی و با تجربه بسیار مهم است .

چرا که نصب اصولی و استاندارد باعث افزایش عمر جک اتوماتیک می شود.

نتیجه کلی

به طور کلی مراحل طراحی ، تولید ، کارشناسی و نصب در طول عمر جک بسیار اهمیت دارند و اگر تمام مراحل به درستی انجام گیرد شما صاحب بهترین جک اتوماتیک هستید.

اما مهم این است که نمی شود تمام مراحل را به دقت بررسی کرد ، گارانتی معتبر و خرید از شرکت های معتبر مانند واکرا دو مرحله اول را تضمین می کند فقط کافیست که با ما تماس بگیرید و از کارشناسی رایگان بهره ببرید.

محصولات مرتبط